KAUNO RAJONO GYVENTOJŲ APKLAUSA!


 
 ĮVERTINKIME KAUNO RAJONO VALDŽIOS IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DARBĄ, GYVENTOJAMS

TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KOKYBĘGerbiamieji, mielieji Kauno rajono Gyventojai,


Pradedame mums visiems svarbią GYVENTOJŲ APKLAUSĄ. Vykdome LR Vidaus reikalų ministerijos rekomendaciją dėl Gyventojų pasitenkinimo viešosiomis paslaugomis indekso nustatymo. Norime išsiaiškinti, ar JŪS patenkinti savivaldybės administracijos, jos padalinių, tarnybų ir įmonių darbu, teikiamomis viešosiomis paslaugomis? Pasisakykite apie visas problemas – viešąjį transportą, sveikatos, socialines, švietimo paslaugas, komunalines paslaugas, teritorijų tvarkymą ir pan.


Gali būti, kad apie JŪSŲ rūpesčius ir problemas atsakingi asmenys pakankamai nežino. Svarbu, kad žmonės išsakytų nuomonę, vertintų, teiktų siūlymus. Mums JŪSŲ nuomonė svarbi. Savivaldybės galios dažnai yra ribotos, visgi turimų galimybių ribose į apklausos rezultatus, gyventojų siūlymus visada siekiama atsižvelgti. Apie numatomas viešųjų paslaugų gerinimo priemones bus informuojama medijose, savivaldybės tinklalapyje.


Apklausa ANONIMINĖ, asmeninių duomenų nurodyti nereikia. Bus skelbiami tik apibendrinti duomenys. Apklausą atlieka mokslininkai. Klausimynas nėra ilgas ar sudėtingas. Svarbu, kad atsakytumėte į VISUS klausimus. Jūsų siūlymų ir kritiškų pasisakymų mes nuoširdžiai laukiame.

 

 

Kurkime Kauno rajono gerovę kartu. 
DĖMESIO! Atspausdintą popieriuje šio klausimyno versiją galima rasti ir užpildyti kiekvienoje rajono seniūnijoje, taip pat visuose Kauno rajono viešosios bibliotekos filialuose. 
Praneškite, pasitaikius progai, apie šią galimybę senjorams, kaimynams, bičiuliams, kurie nesinaudoja internetu.
Kauno rajono meras Valerijus MAKŪNAS
Savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas ŠUKEVIČIUS


Šioje apklausoje yra 18 klausimų.