II SOCIOLOGINĖ APKLAUSA PASLAUGŲ ŠEIMOMS PRIEINAMUMO ANALIZĖ


                                                                                                                                                                                                                 LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė UAB „Factus Dominus“


SOCIOLOGINĖ APKLAUSA PASLAUGŲ ŠEIMOMS PRIEINAMUMO ANALIZĖ 


Gerbiamosios, Gerbiamieji, 

Šiuo apklausos tyrimu siekiama išsiaiškinti, su kokiomis problemomis, sunkumais susiduria Lietuvos šeimos? Ko trūksta, ką reikėtų tobulinti, kad gerovę patirtų kiekviena mūsų šeima? Pagalbos ir daugumos paslaugų šeimai teikimas patikėtas šalies savivaldybėms. Galbūt ne viskas vyksta sklandžiai, gal yra problemų, iššūkių, apie kuriuos nežinome? Gal privalu kažką keisti, tobulinti, papildyti paslaugų krepšelį? Mums labai svarbu apie tai sužinoti.

 

Lietuvos šeimos (namų ūkiai) pasižymi didele įvairove. Tai– jaunos ir ilgesnę patirtį turinčios šeimos, senjorai, pilnos ir nepilnos šeimos, pasiturinčios ir sunkiau gyvenančios, taip pat šeimos, kurios prižiūri savimi negalinčius pasirūpinti asmenis. Mus domina VISA įmanoma šeimų ir jų  gyvenimiškų situacijų įvairovė. Atsakymai bus atidžiai išnagrinėti. Jų pagrindu bus siekiama tobulinti paramos ir pagalbos šeimai sistemą šalyje.

 

Anketa ANONIMINĖ. Vardo, pavardės, kitų Jūsų tapatybę atskleidžiančių duomenų nurodyti nereikia. Bus skelbiami tik apibendrinti duomenys. Dalyvaudami apklausoje, prisidėsite prie savo šeimos ir kitų Lietuvos šeimų gerovės. Jūsų nuomonė bus išgirsta, tad itin svarbu, kad anketa būtų užpildyta išsamiai, iki galo.

 

Ministerijos užsakymu apklausą atlieka mokslininkai, bendradarbiaudami su viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Factus Dominus“.


Gali būti, kad Jūs jau pildėte šią anketą. Tokiu atveju prašome persiųsti elektroninę anketos nuorodą savo bičiuliams, draugams. Ačiū Jums. 

Pagarbiai,

apklausos organizatoriai  

prof.habil.dr. Gediminas Merkys:  8-618-50901;  e-mail.: gediminas_merkys@yahoo.com

 

UAB Factus Dominus: Gintarė Blažaitė: 8-646-13436 e-mail.: gintare@factus.lt


Šioje apklausoje yra 36 klausimų.